چگونه ریاضی هفتم را یاد بگیریم

چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 15:14

چگونه ریاضی هفتم را یاد بگیریم - اگر می خواهید ریاضی هفتم و ریاضی پایه هفت را خوب یاد بگیرید ... اگر قصد دارید در ریاضی هفتم نمره خوبی بگیرید .... اگر می خواهید حتی در امتحان ریاضی هفتم 20 بگیرید .... در هر صورت، در مرحله اول سعی کنید در کلاسهای ریاضی مدرسه غیبت نکنید. غیبت در کلاسهای ریاضی باعث می شود از درس عقب بیفتید و پاسخ دادن به تمرینات آن جلسه برای شما سخت شود. در کلاسهای ریاضی معمولا مدرسین ریاضی علاوه بر مطالب ارائه شده در متن کتاب درسی نکات مهمی را درس می دهند و بنابراین حضور شما در کلاس ریاضی هفتم کاملا مهم است. به عنوان نکته بعدی، در نظر داشته باشید که فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه در کلاس ریاضی باید خوب گوش دهید. جزوه بنویسید و نکات مهم را یادداشت نمائید. اگر می خواهید در ریاضی 7 نمره 20 بگیرید باید با برنامه ریزی و نظم پیش بروید. در کلاس ریاضی اگر سوالی برای شما پیش آمد بپرسید. به سوالات همکلاسی هایتان گوش دهید. بعد از کلاس در منزل درس ریاضی را مرور نمائید. مثالهای ریاضی را دوباره حل کنید. باز هم اگر اشکالی داشتید یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. برای گرفتن نمره خوب در ریاضی هفتم و یادگیری بهتر آن خیلی مهم است که اجازه ندهید درس انباشت شود. در طول ترم ریاضی هفتم را خوب بخوانید و تمرینات ان را حل کنید. برای یادگیری آن وقت بگذارید. هر چه در طول ترم بیشتر ریاضی بخوانید در ایام امتحانات کار شما راحت تر خواهد بود.  سرفصلهای ریاضی7 (ریاضی پایه هفتم) در ادامه ارائه شده است.

فصل ۱:راهبردهای حل مسئله- روشهای نمادین

فصل 2: عددهای صحیح

فصل 3: هندسه و استدلال

فصل 4: جبر و معادله

فصل 5: مساحت و حجم

فصل 6: اعداد طبیعی و اعداد اول

فصل 7: بردار

فصل 8: توان

فصل 9: احتمال

فصل 10:اعداد گویا

فصل 11:تبدیل های هندسی


همانطور که مشاهده می کنید تعداد فصل های ریاضی هفتم زیاد است و باید به مرور و در طول ترم آنها را بخوانید. در غیر اینصورت جمع کردن درس در ایام امتحانات سخت خواهد شد.  اگر می خواهید ریاضی را خوب یاد بگیرید، در کلاسهای مدرسه شرکت کنید. اگر لازم شد از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. درس را در طول ترم بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. جلسات تدریس خصوصی می تواند مفید باشد اما جایگزین حل تمرین و مسئله و مطالعه شما را نمی تواند بگیرد. یک راهکار خوب برای یادگیری بهتر درس ریاضی هفتم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی است.
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، ، تدریس خصوصی ریاضی 7، تدریس ریاضی در تهران و ... به ارائه خدمات نیاز دارید .... در هر صورت ... برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوالات امتحانی ریاضی هفتم و یادگیری بهتر ریاضی با استفاده از آنها بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


(چگونه ریاضی هفتم را یاد بگیریم)

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.