X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

چگونه در تدریس ریاضی موفق باشیم و خوب پول در بیاوریم؟

یکشنبه 26 شهریور 1396 ساعت 08:48

چگونه در تدریس ریاضی موفق باشیم و خوب پول در بیاوریم؟ - اگر می خواهید در تدریس و تدریس خصوصی ریاضی موفق باشید، به عنوان یک مدرس و معلم موفق ریاضی شناخته شوید و افراد زیادی برای کلاسهای شما حاضر باشند پول پرداخت کنند و از تدریس خصوصی ریاضی درآمد بالایی بدست آورید ادامه این مطلب را بخوانید. برای موفقیت در تدریس ریاضی باید سبک کاری خودتان را داشته باشید. اگر می خواهید خیلی موفق باشید و معروف شوید باید تمایزهای زیادی ایجاد کنید. می توانید از سطح معمول مثل همه ی مدرسهای دیگه شروع کنید. در ابتدای کار کتابهای ریاضی را زیر و رو کنید. دائما به این فکر کنید که کلاسهای شما چگونه می تواند مفید تر و موثر باشد.

مثل همه ی مدرسهای دیگر کار را شروع کنید. اگر تا کنکور در زمینه تدریس ریاضی فعالیتی نداشته اید مقاله زیر را بخوانید.

چگونه تدریس خصوصی ریاضی را شروع کنیم؟

برای شروع سعی کنید بر ریاضی مسلط شوید. می توانید از ریاضی ابتدایی و یا متوسطه آغاز کنید. البته اگر ریاضی را خوب بلد هستید می توانید مستقیما سراغ ریاضی دانشگاهی و یا ریاضی کنکور بروید. در هر زمینه ای که قصد فعالیت دارید باید تلاش کنید در آن زمینه سرآمد باشید. باید سعی کنید به 10 درصد افراد بالای حرفه خودتان بپیوندید. به گونه ای تدریس کنید که غیر قابل جایگزین باشد. کلاسهای شما باید آنقدر برای شاگردهایتان مفید باشد که حاضر نشوند مدرس دیگری را جایگزین شما کنند. دو مولفه برای کلاسهای خودتان در نظر بگیرید و روی آنها کار کنید. یکی جذاب بودن کلاسهای ریاضی است. سعی کنید کلاسهای خودتان را از حالت خسته کننده بودن نجات دهید و حتی کاری کنید جذاب باشد. متنوع کار کنید. درس بدهید. تمرین حل کنید. خودکار را به شاگردتان بدهید خودش تمرین حل کند. سوال بپرسید. استراحت بدهید. جوک تعریف کنید. خلاصه اینکه کلاس خشک و بی روحی نداشته باشید. دیگری مفید بودن کلاس ریاضی است. اگر از قبل به اندازه کافی آمادگی در خودتان ایجاد کرده باشید می توانید در عین داشتن کلاس جذاب، کلاس مفیدی هم داشته باشید. مهمترین مطالب را بگویید. تمرینات مهم را حل کنید و .... . نکته خیلی مهم دیگری که وجود دارد این است که برای موفقیت در تدریس ریاضی باید شاگردهای خودتان را به موفقیت برسانید. مهمترین عامل همین است. اگر شاگردهای شما موفق شوند در کل شما موفق بوده اید. پس آنها را به سمتی هدایت کنید که نتیجه بگیرند. اگر آنها درس نمی خوانند شما باید کاری کنید درس بخوانند. در کلاسهای خصوصی ریاضی مسئولیت این هم با شما است. شما باید تمرین بدهید و تمرینات را بخواهید. با جدیت عمل کنید و درس نخواندن را قبول نکنید. با اشتیاق تدریس کنید و انرژی بذارید و در ادامه کار هم بخواهید. حتی اگر شاگردهای شما درس نخواندند به آنها بگویید کلاس را ادامه نخواهید داد. معمولا این اتفاق نیم افتد ولی شاگردهای شما خواهند دانست که شما در کار جدی هستید و به سمت نمره خوب گرفتن در درس ریاضی و موفق شدن در این درس هدایت خواهند شد.

اگر می خواهید در تدریس ریاضی موفق و موفق تر باشید، علاوه بر موارد گفته شده باید بتوانید خوب شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد و ثبت آگهی در زمینه تدریس ریاضی به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) و یا تخصصی ترین سایت تدریس ریاضی ایران (سایت تدریس ریاضی) مراجعه کنید و آگهی خودتان را درج نمائید. برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درامد بالا از تدریس ریاضی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.