جذب مدرس و معلم ریاضی ابتدایی تا دانشگاه مهر 96 و آبان و آذر 96

چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت 08:27

جذب مدرس و معلم ریاضی ابتدایی تا دانشگاه مهر 96 و آبان و آذر 96 - از علاقه مندان به فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی در مهر 96 ، آبان 96 و آذر 96 دعوت به همکاری می گردد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی ریاضی و فعالیت در زمینه اموزش ریاضی در پاییز 96 درآمد خوبی کسب کنید ... اگر قصد دارید شروع به فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی کنید و یا قبلا هم در زمینه آموزش ریاضی فعالیت داشته اید و قصد دارید این ترم فعالیت خودتان را گسترش دهید و شاگردهای بیشتری جذب کنید ... چنانچه قصد دارید کار تدریس ریاضی را به صورت تمام وقت و یا پاره وقت انجام دهید ... اگر خودتان دبیر و معلم رسمی ریاضی، استاد ریاضی، کارمند، دانشجو و .... هستید و می خواهید در کنار کار اصلی خودتان به عنوان یک کار نیمه وقت تدریس ریاضی انجام دهید ... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در پائیز 96 به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران (ایران مدرس) که تا آبان 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه ان در ترمهای گذشته و در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز رسیده است مراجعه کنید و پس از عضویت در سایت آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید تا متقاضیان تدریس ریاضی به صورت مستقیم با خود شما در ارتباط بوده و از این طریق به راحتی شاگرد جذب کنید.

ثبت آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس به نسبت تماس با آموزشگاههای مختلف و جذب شاگرد از طریق موسسات تدریس خصوصی مزایای زیادی دارد:

1- درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید.

2- وقتی با ثبت تبلیغ تدریس ریاضی شاگرد جذب می کنید قیمت تدریس ریاضی و هزینه کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید.

3- در این روش به صورت مستقل کار می کنید و شاگردهایتان ترمهای بعد به جای آنکه با آموزشگاه تماس بگیرند ، اگر ریاضی را خوب تدریس کنید دوباره با خودتان تماس می گیرند.

4- اگر به صورت مستقل و از طریق درج اگهی تدریس ریاضی شاگرد جذب کنید، لازم نیست هر جلسه 30 تا 40درصد مبلغ حق التدریس را به آموزشگاه بدهید.

5- درآمد کار تدریس ریاضی وقتی به صورت مستقل کار می کنید بالاتر است.

6- ....

برای مشاهده لیست مدرسینی که در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ریاضی ثبت نموده اند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. به منظور جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس ریاضی فرصت درج تبلیغات تدریس در بزگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) را از دست ندهید.

چگونه در ثبت آگهی تدریس ریاضی موفق باشیم؟

چگونگی موفقیت در ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی

بهترین سایت تبلیغات و ثبت آگهی تدریس خصوصی ریاضی

متن تبلیغاتی برای تدریس، نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، آگهی تدریس خصوصی

برای ثبت آگهی تدریس خصوصی ریاضی می توانید به سایت www.Tadris-Riazi.com هم مراجعه کنید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.