چگونه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت کنیم و درآمد کسب نمائیم؟

جمعه 13 بهمن 1396 ساعت 20:04

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آموزشگاه فعالیت کنید .... اگر قصد دارید از تدریس ریاضی درامد خوبی بدست بیاورید .... اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید و می خواهید در این زمینه فعالیت کنید و درامد بالایی کسب کنید ... در هر صورت ادامه این مطلب را بخوانید.

برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و کسب درآمد بالا از آموزش ریاضی در مرحله اول باید برای جذب شاگرد فکری بکنید. چگونه می خواهید شاگرد جذب کنید؟ خوب راهکارهای مختلفی وجود دارد. با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و لیست دروسی که می توانید تدریس کنید از جمله درس ریاضی، هندسه و .... را اعلام نمائید. کمی سخت است از این طریق شاگرد جذب کنید. درست است؟ چون به هر حال متقاضیان تدریس ریاضی زیاد هستند و آموزشگاهها هم ترجیح می دهند برای اینکه شاگرد را از دست ندهند شاگرد را به معلم مورد اعتماد خودشان بسپارند. در این حالت خیلی طول می کشد نوبت شما برسد و یا ممکن است اصلا نوبتتان نرسد. می توانید در روزنامه تبلیغ کنید. کمی هزینه دارد ولی به هر حال این هم یکی روش است.


چگونه یک معلم خصوصی ریاضی خوب و پردرامد باشیم؟


iranmodares


روشهای مختلفی برای جذب شاگرد وجود دارد. در این زمینه این مقاله را بخوانید. بهترین روش برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس ریاضی و جذب شاگرد چیست؟ مسلما ثبت تبلیغات در اینترنت بهترین روش است. دلیل آن چیست؟ در مرحله اول تبلیغات اینترنتی رایگان است. در سایتهای تخصصی آگهی تدریس خصوصی مانند www.iranmodares.com و یا سایت تدریس ریاضی www.tadris-riazi.com به صورت مجانی می توانید تبلیغ تدریس ریاضی خودتان را ثبت کنید. تبلیغ شما همیشه باقی می ماند و مثل تبلیغات نیازمندی روزنامه فقط برای یک روز نیست. حتی اگر در این سایتها آگهی خودتان را ویژه کنید باز هم هزینه آن به نسبت روزنامه بسیار کمتر است. آگهی های تدریس ویژه بیشتر دیده خواهند شد و احتمال جذب شاگرد آنها بالاتر هم می باشد.


پارامترهای مهم و کلیدی برای موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا


تبلیغات اینترنتی برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی چه مزیتهای دیگری هم دارد؟ در این روش قیمت کلاسهای ریاضی را خودتان تعیین می کنید. در ضمن هر جلسه به جای اینکه 30 یا 40 درصد حق التدریس را به آموزشگاه بدهید کل مبلغ را برای خودتان برخواهید داشت. به صورت مستقل کار کردن همیشه از کار کردن با واسطه بهتر است. اگر می خواهید از تدریس ریاضی خوب درآمد کسب کنید باید تسلط خودتان را روز به روز افزایش دهید و شاگردهایی که این ترم دارید را به نتیجه برسانید تا ترمهای بعدی هم برای دروس دیگر خودشان با شما تماس بگیرند. بنابراین برای موفقیت در زمینه تدریس ریاضی علاوه بر اینکه باید خوب شاگرد جذب کنید، در ادامه باید تلاش کنید شاگردهای خودتان را به موفقیت برسانید. مطالعه مقاله زیر هم برای موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درامد بالا می تواند مفید باشد.


درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه با تدریس خصوصی ریاضی


iranmodares

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.