چگونه با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی شاگرد جذب کنیم؟

شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 10:20

در این بخش در رابطه با پاسخ به سوال چگونه با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی شاگرد جذب کنیم؟ مطالبی ارائه می گردد. اگر می خواهید با درج تبلیغات تدریس در اینترنت در زمینه اموزش و تدریس ریاضی فعالیت داشته باشید، در مرحله اول باید یک سایت خوب و معتبر برای درج اگهی خودتان در نظر بگیرید. سایت ایران مدرس www.iranmodares.com در این زمینه بسیار عالی است. مقاله راهکارهایی عالی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک و کسب درآمد بالا که در این سایت ثبت شده است به صورت کامل شما را در زمینه نحوه فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و کسب درآمد بالا از آن راهنمایی خواهد کرد. سایت www.tadris-riazi.com هم که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات و آگهی تدریس ریاضی فعالیت دارد گزینه بسیار خوبی است. پس در مرحله اول باید یک سایت خوب را برای درج اگهی خودتان در نظر داشته باشید. اگر سایتی که در آن آگهی ثبت می کنید بازدید خوبی نداشته باشد مثل یک جزیره دور افتاده خواهد بود که کسی تبلیغ شما را آنجا نخواهد دید.iranmodares


ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی


آیا فقط تبلیغات خودمان را در یک سایت خوب ثبت کنیم کافی است؟ هرگز اینطور نیست. می توان گفت 40 تا 50 درصد کار این است که اگهی خودتان را در سایت خوبی ثبت کنید ولی در ادمه 50 تا 60 درصد کار و موفقیت شما در این روش برای جذب شاگرد به این بر می گردد که چقدر خوب متن اگهی تدریس خودتان را نوشته اید. به این جمله خوب دقت کنید: با خوب و عالی نوشتن متن آگهی تدریس ریاضی خودتان نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را افزایش می دهید. یعنی در همان سایت ایران مدرس اگر شخصی متن آگهی خودش را خوب ننوشته باشد، تبلیغ ایشان دیده خواهد شد ولی کسی تماس نمی گیرد. یا از هر 1000 نفر بازدید کننده شاید یک نفر تماس بگیرد. با خوب نوشتن متن آگهی بازدیدهایی که از آگهی شما به عمل می آید تبدیل به تماس خواهد شد. آگهی شما باید بتواند متقاضیان تدریس ریاضی را متقاعد کند که کلاس گرفتن با شما می تواند منجر به موفقیت آنها گردد. در این زمینه حتما مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگرد را بخوانید.

اگر می خواهید با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی شاگرد جذب کنید و درآمد خوبی بدست آورید، در مرحله اول سایت معتبری برای ثبت تبلیغات خودتان انتخاب کنید (می توانید آگهی خودتان را در سایتهای متعددی درج کنید ولی البته باید آگهی ها متفاوت از هم باشد تا از نظر گوگل اسپم به حساب نیاید در غیر اینصورت برای شما مفید نخواهد بود) و در مرحله بعد روی متن آگهی خودتان کار کنید و سوابق تدریس ریاضی خودتان، افتخاراتی که کسب کرده اید، شاگردهای موفقی که داشته اید و .... را در متن آگهی بنویسید. برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه مقاله چگونه با ثبت تبلیغات تدریس از تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک درآمد خوبی کسب کنیم؟ نیز می تواند کاملا مفید باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.