X
تبلیغات
زولا

چگونه ریاضی بخوانیم تا 20 بگیریم و بیست شویم

جمعه 3 فروردین 1397 ساعت 18:08

اگر می خواهید در درس ریاضی 20 بگیرید مسلما باید خیلی زیاد بر درس مسلط باشید. روابط و فرمولها را باید خیلی خوب مورد بررسی قرار داده باشید و خوانده باشید. اگر می خواهید در درس ریاضی 20 بگیرید باید اجازه ندهید هیچ اشکالی برای شما باقی بماند. سعی کنید تمامی اشکالات را برطرف نمائید. در کلاسهای ریاضی حضور کامل و فعال داشته باشید. اگر قصد دارید در این درس موفق تر از همیشه عمل کنید باید تلاش کنید بدون اشکال سر جلسه امتحان بروید. به هر حال ریاضی درس مهمی است و 20 گرفتن در آن مستلزم تلاش و کوشش فراوان است. - حتما بخوانید: 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی !

کارهایی را باید حتما انجام دهید تا در درس ریاضی نمره خوبی بگیرید و علاوه بر آن کارهای تکمیلی هم لازم است تا به نمره عالی و حتب نمره بیست برسید. از جمله کارهای لازم برای خوب یادگرفتن درس ریاضی این است که در کلاسها حاضر باشید. حتما برای خودتان هم پیش آمده است که وقتی در کلاس حاضر نیستید و غیبت می کنید، بعدا جبران آن سخت می شود. باید خودتان یک مبحث جدید را بخوانید. خواندن مبحث جدید کار راحتی نیست و اشکالات زیادی ممکن است ایجاد شود. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاس حاضر باشید از کلاسهای خصوصی ریاضی برای جبران استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید و برای مشاهده فیلم های آموزش ریاضی بر روی عبارت فیلم تدریس ریاضی کلیک نمائید). شرکت در کلاسهای ریاضی شما را به 20 گرفتن در درس ریاضی نزدیکتر می کند. به هر حال در این کلاسها معلمی که قرار است بعدا از شما امتحان بگیرد درس می دهد و جزوه ای که در این کلاسها یادداشت می کنید بسیار ارزشمند است.iranmodares

نمره 20 ریاضی


برای مطالعه بیشتر در رابطه با نحوه بیست گرفتن در درس ریاضی مقاله نمره 20 ریاضی - حل تمرین و مسئله یا چگونه امتحان ریاضی را بیست شویم را بخوانید. مرور درس در طول ترم بسیار برای عملکرد خوب در امتحان ریاضی مهم است. کلا با خوب درس خواندن در طول ترم به گرفتن نمره خوب در این درس نزدیکتر می شوید. آیا فکر می کنید کسی که در ایام فرجه ها خواندن ریاضی را شروع می کند می تواند نمره بسیار خوبی بگیرد؟ مسلما اینطور نیست. پس در طول ترم برای یادگیری ریاضی وقت بگذارید. تمریم و مسئله حل کنید و نمونه سوالات امتحانی را هم بررسی نمائید. از اساتید خصوصی مجرب و با سابقه هم کمک بگیرید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.