X
تبلیغات
زولا

متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی و نمونه تبلیغات تدریس ریاضی

جمعه 10 فروردین 1397 ساعت 10:42

در این بخش مطالبی در زمینه متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی و نمونه تبلیغات تدریس ریاضی ارائه می گردد. همانطور که می دانید یکی از پارامترهایی که در افزایش بازدهی آگهی های اینترنتی برای جذب شاگرد کاملا موثر است متن آگهی تدریس است. شما وقتی در سایتهای معتبر مانند ایران مدرس www.IranModares.com و یا سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد، آگهی ثبت می کنید، تبلیغ شما دیده خواهد شد. بسیاری از مدرسین مشاهده می کنند که آگهی انها بازدید بالایی گرفته است ولی تعداد تماسها خیلی زیاد نیست. اینکه تماسهای زیادی با یک مدرس گرفته نشود به این علت است که متن آگهی تدریس خودش را خوب ننوشته است.

چگونه برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی ریاضی خوب تبلیغ کنیم؟

روند جذب شاگرد از طریق تبلیغات اینترنتی بسیار مشخص و واضح است. در مرحله اول باید در سایتهایی که معتبر و پربازدید هستند و برای عبارت تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی و ... در صفحه اول گوگل قرار دارند (مانند سایت ایران مدرس و سایت تدریس ریاضی) تبلیغ خودتان را ثبت نمائید. اگر در یک سایت غیر معتبر و یا غیر مرتبط با تدریس تبلیغ کنید مسلما آگهی شما بازدید بالایی نخواهد گرفت و یا توسط افرادی دیده خواهد شد که اصلا به خدمات تدریس ریاضی نیاز ندارند. پس در مرحله اول باید تبلیغ خودتان را در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند سایتهای معرفی شده ثبت کنید. اما آیا این برای جذب شاگرد کافی است؟ اصلا اینطور نیست.

آگهی شما در این سایتها دیده خواهد شد ولی اینکه آیا بازدید های تبلیغ شما تبدیل به تماس خواهد شد یا نه، به متن آگهی تدریس ریاضی شما بستگی دارد. متقاضیان تدریس خصوصی قبل از آنکه با یک مدرس تماس بگیرند آگهی های مختلفی را مشاهده می کنند. اگر متن آگهی شما نشان دهد که توانایی های بیشتری دارید و رزومه بسیار خوبی را ارائه کرده باشید مسلما با شما تماس گرفته خواهد شد. پس متن آگهی خودتان را با دقت بنویسید و در طول زمان آن را تکمیل تر هم بکنید. در پاراگراف اول متن تبلیغات تدریس مهمترین موارد را درج نمائید. اگر در کنکور رتبه خوبی کسب کرده اید، دبیر رسمی آموزش و پرورش هستید، در دانشگاه تدریس کرده اید و یا در حال تدریس هستید، ثبت اختراع و یا مقالات آی اس آی دارید، از شاگردهایتان نظر سنجی کرده اید و نظراتشان در مورد نحوه تدریس شما مثبت بوده است و .... همه ی این موارد را در متن آگهی تدریس خودتان ثبت کنید. هر چه کاملتر بنویسید بهتر است. آگهی شما دیده خواهد شد و این به عهده خود شما است که این بازدید را تبدیل به تماس کنید. تبلیغات اینترنتی برای جذب شاگرد را جدی بگیرید و برای نوشتن متن تبلیغ خودتان وقت بگذارید. در این صورت نتیجه عالی خواهید گرفتن. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه نوشتن متن تبلیغات تدریس ریاضی و سایر دروس مقالات زیر را بخوانید.


متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی + نمونه متن تبلیغات

نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بیشتر

نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگردبرای مشاهده نمونه تبلیغات تدریس ریاضی که توسط مدرسین مختلف در ایران مدرس و یا سایت تدریس ریاضی ثبت شده است بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


لیست مدرسین ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی


iranmodares


نمونه تبلیغات تدریس ریاضی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.