چگونه ریاضی تدریس کنیم و خوب پول دربیاوریم؟

سه‌شنبه 21 فروردین 1397 ساعت 15:59

برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی و آموزش و تدریس خصوصی ریاضی باید بتوانید در این زمینه خوب شاگرد جذب کنید. در این مقاله روی روشهای مختلف جذب شاگرد برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی تمرکز می شود. البته اگر می خواهید ریاضی تدریس کنید بهتر است هم بر درس ریاضی مسلط باشید و هم به تدریس آن علاقه مند باشید. اما چگونه در این زمینه شاگرد جذب کنیم؟

مسلما در شهر شما هم آموزشگاهها و موسساتی هستند که در زمینه تدریس خصوصی و تدریس ریاضی فعالیت دارند. به این آموزشگاهها سر بزنید و رزومه خوبی به آنها بدهید. اگر آموزشگاه 30 درصد مبلغ هر جلسه را برای خودش بر می دارد اوایل کار بگوئید که شما 50 درصد مبلغ را به انها می دهید و قول می دهید شاگردها راضی باشند. به این ترتیب احتمال اینکه به شما شاگرد معرفی کنند بیشتر خواهد شد. رزومه ای که به اموزشگاهها ارائه می دهید باید خوب و کامل باشد و توجه انها را جذب کند. راهکار دیگر این است که برای خودتان سایت یا وبلاگی داشته باشید و در زمینه نحوه یادگیری ریاضی و آموزش ریاضی و ... تولید محتوا کنید و در ادامه برای خدمات تدریس ریاضی تبلیغ کنید. در بلاگفا، بلاگ اسکای، میهن بلاگ، بلاگ دات آی آر و سیستم های وبلاگ دهی مختلف می توانید وبلاگ داشته باشید و برای جذب شاگرد تولید محتوا کنید. به هر میزان حضور شما در اینترنت و در سایتهای تبلیغات تدریس خصوصی مانند ایران مدرس www.IranModares.com و تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com و شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و تلگرام و .... و سایت و بلاگ خودتان پر رنگتر باشد موفق تر خواهید بود. باید برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی تلاش کنید و انواع روشها را امتحان نمائید. در مقاله .... در این زمینه توضیحات کاملی ارائه شده است.


چگونه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی بهتر فعالیت کنیم و خوب پول در بیاوریم؟چگونه ریاضی تدریس کنیم و نحوه تدریس موفق ریاضیات


برای ارائه خدمات در زمینه تدریس ریاضی و خوب پول درآوردن از آن به همان میزان که تلاش می کنید بر درس مسلط تر باشید و کلاسهای با کیفیت تری هم داشته باشید، باید تلاش هم بکنید تا شاگردهای بیشتری را جذب کنید. در ضمن شاگردهای خودتان را هم باید حفظ نمائید. آنقدر خوب تدریس کنید که فکر جایگزین کردن شما با یک مدرس دیگر به ذهن شاگردهایتان هیچ وقت خطور نکند. به شاگردهایی که دارید کارت خودتان را بدهید تا آن را در کلاس توزیع کنند. با اجازه مدیر مدارس می توانید کلاسهایی را به صورت رایگان برگزار کنید و در انتهای کلاس کارت خودتان را به دانش آموزان حاضر در کلاس بدهید تا برای کلاس خصوصی با شما تماس بگیرند. می توانید تراکت چاپ کنید و در جلوی درب مدارس و دانشگاهها توزیع کنید. در شهرهای بزرگ مانند تهران و .... می توانید در روزنامه تبلیغ کنید. در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند ایران مدرس و سایت تدریس ریاضی آگهی بدهید و در صورت تمایل تبلیغ خودتان را ویژه کنید تا بیشتر دیده شود. حضور در اینترنت مزیتی که دارد این است که علاوه بر شهر خودتان از شهرهای دیگر ایران هم می توانید شاگرد جذب کنید و به صورت اینترنتی و آنلاین ریاضی را درس بدهید. مطالعه مقالات زیر هم در این زمینه کاملا مفید و موثر است.


چگونه از تدریس خصوصی ریاضی بیشتر پول دربیاوریم؟

نحوه جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی ریاضی


iranmodares

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.