X
تبلیغات
زولا

قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم، نهم و دهم در تهران

دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 16:51

در این بخش توضیحاتی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم، نهم و دهم در تهران ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی پایه های 8 ، 9 و 10 اطلاعاتی کسب کنید .... اگر قصد دارید در این کلاسها شرکت کنید و در عین حال قیمت مناسبی را پرداخت نمائید .... در هر صورت ادامه این مطلب را بخوانید.

ریاضی هشتم، نهم و دهم جزوه دروس مهم هستند و یادگیری بهتر این دروس می تواند به دانش اموزان در داشتن معدل خوب و موفقیت در کنکور کمک زیادی بکند. در حقیقت ریاضی پایه های 8، 9 و 10 پایه ریاضی است و خوب بلد بودن آن می تواند به موفقیت در ریاضی پایه های بعدی هم کمک کند. یکی از بهترین روشها برای یادگیری بهتر ریاضی این مقاطع استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی است. در کلاسهای خصوصی ریاضی دانش اموزان می توانند اگر در کلاسهای اصلی خودشان غیبت کرده اند غیبت ها را جبران کنند و یا اگر درس را خوب یاد نگرفته اند و اشکالاتی دارند می توانند اشکالات خودشان را بپرسند. در کلاسهای گروهی امکان پرسیدن هر سوالی وجود ندارد واین مزیت کلاسهای خصوصی ریاضی است که با خیال راحت می توان اشکالات را برطرف نمود. برای بسیاری از دانش آموزان و والدین آنها قیمت کلاسهای ریاضی یکی از دغدغه ها و سوالات اصلی است. در این بخش در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم، نهم و دهم در تهران و کل کشور توضیحاتی ارائه می گردد.

بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت به روز و قیمتهای جدید کلاسهای خصوصی ریاضی مشاهده لیست مدرسین و مشاهده قیمت هایی است که اساتید ریاضی در متن آگهی خودشان ذکر نموده اند. در سایت ایران مدرس همه ی اساتید و مدرسین ریاضی در صفحه شخصی خودشان قیمتی که برای کلاسهای ریاضی در نظر دارند را اعلام نموده اند. هزینه این کلاسها از جلسه ای 15 هزار تومان تا 150 هزار تومان و حتی بیشتر (به نسبت تجربه و سابقه مدرس، تعداد جلسات، محل و زمان برگزاری کلاسها، تضمینی یا غیر تضمینی بودن کلاسها و ....) می تواند متغیر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین و معلمان ریاضی هشتم، نهم و دهم بر روی عبارت های زیر کلیک کنید.


تدریس خصوصی ریاضی هشتم

تدریس خصوصی ریاضی نهم,

تدریس خصوصی ریاضی دهم


iranmodaresبه منظور مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مشاهده معلمان ریاضی کلیک نمائید. در ایران مدرس در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای ریاضی توضیحات کاملتری هم ارائه شده است که در مقاله هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال 97 توضیح داده شده است.


دانلود کتاب ریاضی نهم

دانلود کتاب ریاضی هشتم


تدریس خصوصی ریاضی نهم، دهم و یازدهم

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.