آموزش و تدریس خصوصی ریاضی نهم ریاضیات پایه 9

سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 13:29

در این بخش مطالبی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی نهم ریاضیات پایه 9 ارائه می گردد. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین خانم و آقا در زمینه تدریس خصوصی ریاضی پایه 9 و سایر مقاطع فعالیت دارند. برای مشاهده لیست این مدرسین بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی نهم کلیک کنید.
موارد زیر هم در زمینه یادگیری بهتر ریاضی نهم و نحوه مطالعه آن ارائه شده است و می تواند مفید و موثر باشد.


دانلود کتاب ریاضی نهم
چگونه ریاضی نهم را خوب یاد بگیریم؟
دانلود رایگان جزوه و سوال امتحانی ریاضی نهم


iranmodaresاگر در زمینه آموزش و یادگیری ریاضی نهم اشکال دارید یکی از بهترین راهکارها برای رفع اشکال ریاضی پایه 9 و ریاضی سایر پایه ها استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی است. در کلاسهای تدریس ریاضی در منزل و کلاسهای اموزش خصوصی ریاضی9 هر سوالی که دارید می توانید از مدرس خصوصی خودتان بپرسید. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی نهم برای رفع اشکال، حل تمرین و سوال بیشتر، پرسیدن سوالات و ... بسیار مناسب و مفید است.
اگر می خواهید ریاضی نهم را خوب یاد بگیرید باید در مرحله اول در کلاسهای مدرسه و کلاسهای تدریس ریاضی 9 به صورت کامل شرکت کنید. در کلاسهای تدریس ریاضی نهم با دقت و تمرکز بالا به مطالب ارائه شده گوش دهید. هر سوالی داشتید بپرسید و جزوه یادداشت کنید. یادداشت جزوه در کلاس تدریس ریاضی نهم به آموزش و یادگیری شما کمک زیادی می کند.
به توضیحات مدرس ریاضی، استاد و یا معلم ریاضی خودتان با دقت گوش داده و جزوه یادداشت نمائید. تمریناتی که معلم یا مدرس ریاضی به شما می دهد را حل کنید و کلاسهای ریاضی را با جدیت پیگیر باشید. بعد از کلاسهای تدریس ریاضی درس را مرور نموده و تمرین و مسائل را حل نمائید. در طول ترم درس ریاضی 9 را بخوانید و خواندن آن را به ایام امتحانات موکول ننمائید. برای مسلط شدن بر درس ریاضی حل تمرین و مسئله کاملا ضروری است.


اگر می خواهید در درس ریاضی نهم و یا هر پایه دیگری موفق باشید باید خوب درس بخوانید و برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید. اگر برنامه شما اجرا نشد ایرادی ندارد آن را اصلاح کنید و دوباره به برنامه خودتان برگردید. برای رسیدن به هدف خودتان که همان موفقیت در یادگیری ریاضی 9 است مداومت داشته باشید ولی در اجرای برنامه و روشهای رسیدن به هدف از خودتان انعطاف نشان دهید. اگر خوب برنامه ریزی کردن بلد نیسیتید ایرادی ندارد. از مشاورین کمک بگیرید و یا مقاله .... را در این زمینه مطالعه نمائید. اگر واقعا قصد دارید در یادگیری و آموزش ریاضی 9 و یا در تحصیل به صورت کلی موفق باشید باید برای خودتان هدف و برنامه داشته باشید. مثلا روی برگه کاغذی بنویسید نمره این ترم من در درس ریاضی نهم 18 یا بیشتر است. اگر خوب عمل کنید حتی می توانید به نمره 20 هم فکر کنید. کتاب درسی را خوب بخوانید و تمرینات و مثالهای حل شده داخل آن را یاد بگیرید. برای درس ریاضی تمرین حل کردن از نان شب هم واجب تر است. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید درس را بهتر یاد می گیرید. دانلود سوالات امتحانی ریاضی پایه نهم (فصول 1 و 2 و 3)


نمونه سوال امتحانی ریاضی پایه نهم سال تحصیلی 94-95

دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی ریاضی پایه نهم (ریاضی9)
با توجه به مطالب ارائه شده، برای یادگیری بهتر درس ریاضی پایه نهم در مرحله اول باید مواردی که در ابتدای این مقاله گفته شد را در نظر بگیرید و خوب درس بخوانید و در کلاسها حاضر باشید و تمرین و مسئله حل کنید. در ادامه فصل به فصل مباحث را خوب بخوانید و مطالعه کنید. در طول ترم و یا ایام امتحانات هم برای یادگیری بهتر ریاضی9 نمونه سوال امتحانی حل کنید. - دانلود رایگان: نمونه سوال امتحانی ریاضی پایه نهم سال تحصیلی 94-95
تدریس خصوصی ریاضی نهم
منبع: ایران مدرس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.