X
تبلیغات
زولا

تدریس خصوصی ریاضی دهم – کلاس تقویتی ریاضیات پایه دهم

جمعه 7 اردیبهشت 1397 ساعت 15:27

در این بخش مطالبی در رابطه با تدریس خصوصی ریاضی دهم – کلاس تقویتی ریاضیات پایه دهم ارائه می شود. ریاضیات پایه دهم برای کلاسهای تدریس خصوصی بسیار متقاضی است و چون در کنکور هم از این درس سوال مطرح می شود دانش آموزان تلاش می کنند بسیار خوب آن را یاد بگیرند. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دهم در منزل و آموزشگاه در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران فعالیت دارند و می توانید برای برگزاری کلاسهای تقویتی روی آنها حساب کنید بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی دهم کلیک کنید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ریاضی در سایت معتبر و پربازدید ایران مدرس و برای ارتباط مستقیم با اساتید تدریس خصوصی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

در سایت ایران مدرس مطالبی بسیار عالی ای برای یادگیری و آموزش بهتر ریاضیات پایه دهم (علاوه بر لیست مدرسین ریاضی) ارائه شده است. در این سایت مقالات متعددی در زمینه نحوه یادگیری بهتر ریاضی پایه 10 می توانید مشاهده نمائید. یکی از بهترین مقالات ثبت شده در ایران مدرس در این زمینه مقاله چگونه ریاضی را از پایه یاد بگیریم (25 نکته مهم آموزش موفق ریاضی) است. حتما این مقاله بسیار خوب را مطالعه کنید تا در زمینه نحوه مطالعه و یادگیری بهتر ریاضی دهم اطلاعات بسیار خوبی کسب کنید. در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دهم و مطالب مرتبط با آن هم در ایران مدرس مقالاتی ارائه شده است. مثلا مقاله آموزش و تدریس خصوصی ریاضی 10 - ریاضیات پایه دهم (ریاضی10) در این زمینه مفید است.

علاوه بر موارد بالا، اگر برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی پایه 10 به جزوه آموزشی، نمونه سوال امتحانی و ... نیاز دارید باز هم در سایت ایران مدرس می توانید مطالب بسیار خوبی را پیدا کنید. برای مشاهده کل سوالات امتحانی و جزوه و .... برای ریاضیات پایه دهم بر روی عبارت دانلود رایگان جزوه و سوال ریاضی دهم کلیک کنید. تعدادی از این موارد به عنوان نمونه در ادامه ارائه شده است.

دانلود رایگان جزوه آموزشی فصل دوم ریاضی دهم - ریاضی 10 : مثلثات و نسبت های مثلثاتی

دانلود رایگان جزوه آموزشی فصل اول ریاضی دهم - ریاضی 10 : مجموعه، الگو و دنباله

اگر می خواهید ریاضی دهم را خوب یاد بگیرید کلاسهای خصوصی و تقویتی می تواند بسیار موثر باشد. البته در کنار شرکت در این کلاسها خود دانش آموز هم باید خوب درس بخواند و تمرین و مسئله حل کند. کلاسهای خصوصی بسیار مفید است اما معجزه نمی کندو بنابراین از این کلاسها هم باید به اندازه خودش انتظار داشت. برای یادگیری درس ریاضی حل تمرین و مسئله بسیار مهم است و نمی توان با شرکت در کلاسهای خصوصی بی خیال حل تمرین و مسئله شد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.