X
تبلیغات
زولا

تدریس خصوصی ریاضی، حسابان و هندسه در تهران توسط معلم خانم و آقا

شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 10:46

اگر به خدمات تدریس خصوصی ریاضی توسط معلم خانم و آقا در تهران نیاز دارید و می خواهید با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی، حسابان و یا هندسه این دروس را به خوبی آموزش ببینید .... اگر قصد دارید در درس ریاضی و یا هر کدام از دروس حسابان و هندسه نمره خوبی بگیرید و به صورت پایه ای این دروس را آموزش ببینید به گونه ای که در کنکور هم درصد بالایی برای درس ریاضی کسب کنید .... در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین و اساتیدی که در زمینه تدریس خصوصی این دروس فعالیت دارند بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


کلیک کنید:

تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی حسابان

تدریس خصوصی هندسه


iranmodares


شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی و یادگیری بهتر آن: با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانید این درس را بهتر و عمقی تر آموزش ببینید. البته در کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه حاضر باشید ولی به هر حال در کنار این کلاسهای اصلی می توانید از مزایای جلسات خصوصی ریاضی هم بهره مند شوید. ممکن است در درس ریاضی اشکالات پایه ای داشته باشید که در کلاسهای مدرسه فرصتی برای پرسیدن آنها وجود نداشته باشد. چنین سوالاتی را می توانید از معلم خصوصی خودتان بپرسید. در سایت ایران مدرس اساتید با تجربه و دبیران رسمی آموزش و پرورش هم حضور دارند و با کلیک بر روی عبارتهایی که در بالا ذکر شد می توانید با این اساتید در ارتباط باشید. البته همواره درس خواندن خودتان هم لازم است و به یاد داشته باشید که برای یادگیری ریاضی تمرین حل کردن همواره باید مد نظر قرار گیرد.
چگونه در درس ریاضی 20 بگیریم؟

کلاسهای خصوصی حسابان و یادگیری بهتر درس: حسابان یکی از دروس مهم و پایه ای برای دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک است. مطالبی که در درس حسابان مطرح می شود در کنکور به صورت کامل مورد سوال قرار می گیرد. در ضمن، دانش آموزانی که درس حسابان را به خوبی بلد هستند در درس حساب دیفرانسیل هم مشکل چندانی نخواهند داشت. بنابراین درس حسابان را باید خیلی خوب خواند و مطالعه نمود. کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری درس حسابان که در آن بحث هایی مانند حد و مشتق، رفع ابهام حد، رسم نمودارها و .... ارائه می شود بسیار مفید است. یک دبیر و معلم خوب می تواند سرعت یادگیری شما را بسیار افزایش دهد.

دانلود رایگان سوالات طبقه بندی شده حسابان پایه یازدهم رشته ریاضی

آموزش هندسه در زمان کمتر با کلاسهای تدریس خصوصی: هندسه 1 و 2 و هندسه تحلیلی تخصصی ترین درسهای رشته ریاضی فیزیک است. در اصل برای بسیاری از دانش آموزان این دروس چالش برانگیز می باشد. کلاسهای خصوصی برای یادگیری بهتر این دروس هم بسیار مفید است. درس هندسه هم به خودی خود مهم است و هم برای حل مسائل و تمرینات بسیاری از دروس دیگر مانند درس فیزیک و یا درس استاتیک برای رشته های فنی مهندسی در مقطع دانشگاه بلد بودن آن لازم است. بنابراین هندسه را باید خوب یاد گرفت. در ضمن چون در کنکور بسیاری از دانش آموزان سوالات هندسه را نمی توانند پاسخ دهند اگر دانش آموزی با شرکت در کلاسهای خصوصی بتواند بر این درس مسلط شود بسیار زیاد می تواند درصد خودش را در ریاضی ارتقا دهد. در هندسه دانش آموزان با قضایای مختلف، اثبات آنها و کاربرد این قضایا سر و کار دارند. برای یادگیری بهتر درس هندسه هم کلاسهای خصوصی مفید و موثر است.
دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان


iranmodares

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.