نکاتی برای افزایش بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی

چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 11:05

در این بخش در رابطه با نحوه افزایش بازدهی تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشید یکی از بهترین راهکارها ثبت تبلیغات در اینترنت و در سایتهایی است که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و یا آگهی تدریس خصوصی فعالیت دارند. درج آگهی در سایتهای عمومی تبلیغاتی برای جذب شاگرد ممکن است خیلی مفید نباشد. به هر حال حضور در اینترنت و در سایتهای تخصصی آموزشی مانند سایت تدریس ریاضی http://www.tadris-riazi.com/ و یا سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php برای جذب شاگرد در حال حاضر بسیار مهم است. با وجود گوشی های هوشمند و دسترسی همه ی افراد جامعه به اینترنت در شهر و روستا، از این به بعد کسی برای پیدا کردن کالاها و خدمات خودش به روزنامه مراجعه نمی کند. وقتی دنیایی از اطلاعات در اینترنت موجود است چرا باید سراغ اطلاعات محدودی که روزانه در روزنامه ها چاپ می شود رفت.

البته باید نکته ای را در نظر داشت. همین دنیایی از اطلاعات که ذکر شد ممکن است باعث شود پیدا کردن شما به عنوان مدرس ریاضی توسط متقاضیان کلاسهای خصوصی این درس سخت شود. به همین دلیل است که گفته شد در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی آگهی بدهید. در سایتهایی که معرفی شد به صورت رایگان می توانید تبلیغ درج کنید. این سایتها برای عبارتهایی مانند تدریس ریاضی، قیمت تدریس ریاضی و یا مثلا تدریس خصوصی ریاضی در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارند. خود شما همین الان یکی از این عبارتها را در گوگل جستجو کنید تا سایتهای ایران مدرس و تدریس ریاضی را مشاهده نمائید. از ابتدایی تا دانشگاه در هر مقطعی که ریاضی تدریس می کنید می توانید در این سایتها تبلیغ خودتان را درج نمائید. ثبت آگهی در سایتهایی که معرفی شد هزینه ای ندارد ولی در صورت تمایل می توانید آگهی ویژه ثبت کنید تا مشخصات شما در جایگاه بالاتری نمایش داده شود. برای آشنایی بیشتر با سایت تدریس ریاضی مقاله آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه کسب موفقیت های زیادی در تبلیغات تدریس ریاضی مقاله چگونه با ثبت تبلیغات تدریس از تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک درآمد خوبی کسب کنیم؟ را بخوانید.

با توجه به مطالب گفته شده، برای موفقیت در تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی در مرحله اول باید آگهی خودتان را در سایتهای تخصصی و مرتبط با این قضیه درج کنید تا تبلیغ شما توسط افرادی دیده شود که واقعا متقاضی کلاسهای ریاضی هستند. از طرف دیگر فقط دیده شدن آگهی شما باعث جذب شاگرد نخواهد شد. در این سایتها تبلیغ شما را می بینند ولی در صورتی این دیده شده منجر به جذب شاگرد می شود که روی متن آگهی خودتان کار کرده باشید و آن را خوب نوشته باشید. بنابراین تبلیغات اینترنتی را برای جذب شاگرد جدی بگیرید و روی متن تبلیغ خودتان کار کنید. رزومه کاملی بنویسید و افتخارات خودتان را ذکر نمائید. ذکر سوابق تدریس و نظرات مثبت شاگردهای قبلی هم بسیار می تواند به خوب نتیجه گرفتن و خوب شاگرد جذب کردن شما کمک کند.

مشاهده سایت دانشکده های ریاضی بعضی از دانشگاهها:

دانشکده ریاضی تربیت مدرس http://math.modares.ac.ir/

دانشکده ریاضی دانشگاه خواجه نصیر https://math.kntu.ac.ir/

دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز http://mathematic.tabrizu.ac.ir/fa

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.