X
تبلیغات
زولا

چگونه برای کسب درآمد از تدریس خصوصی ریاضی تبلیغ کنیم؟

یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 18:55

در این بخش مطالب و مقالاتی که می تواند در زمینه ثبت تبلیغات موفق تدریس ریاضی و تدریس خصوصی ریاضی کمک کننده باشد ارائه می گردد. خبر خوب این است که ریاضی یکی از پرمتقاضی ترین دروس برای تدریس خصوصی است و در مقاله چرا تدریس خصوصی ریاضی بسیار پرمتقاضی است؟ در این زمینه به خوبی توضیح داده شده است. اگر خود شما در مقطع دانشگاه ریاضی خوانده اید و یا دبیر ریاضی هستید و یا در هر رشته تحصیلی دیگری درس خوانده اید ولی توانایی تدریس این درس را دارید، به هر حال زمینه کاری خوبی است و با در نظر گرفتن یک سری نکات مهم می توانید درآمد خوبی از تدریس خصوصی آن داشته باشید.

برای اینکه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی موفق باشید باید خوب تبلیغ کنید و انواع روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید تا بتوانید تعداد شاگردهای زیادی داشته باشید. در ادامه اگر خوب تدریس کنید شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و در عین حال اگر قیمت مناسبی هم برای کلاسهای خودتان در نظر گرفته باشید در نهایت کار به جایی خواهد رسید که تعدادی از شاگردها را جواب خواهید کرد. چون وقت برای همه ی متقاضیان نخواهید داشت. در مقاله بهترین سایت تبلیغات رایگان اینترنتی تدریس ریاضی یکی از بهترین سایتهای تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی (سایت http://www.tadris-riazi.com/) معرفی شده است. به هر حال انتخاب سایت مناسب برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی بسیار مهم است.

سایت دیگری هم که برای درج آگهی تدریس ریاضی می توانید بسیار زیاد روی آن حساب کنید سایت ایران مدرس است. ایران مدرس برای تبلیغات تدریس خصوصی عالی است و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد. البته انتخاب سایت مناسب یک طرف قضیه است و باید متن تبلیغ خودتان را هم خوب بنویسید تا شاگردهایی که تبلیغ شما را می بینند به این نتیجه برسند که می توانند به شما اعتماد کنند و برای هماهنگی کلاس تماس بگیرند. در سایت ایران مدرس مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی ثبت نام کرده اند و فعالیت دارند (مشاهده مدرسین ریاضی). می توانید آگهی های مدرسین را مشاهده کنید و به این ترتیب از تبلیغ آنها ایده بگیرید و آگهی خودتان را هم خوب بنویسید. البته مطالعه مقاله چگونه برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی ریاضی خوب تبلیغ کنیم؟ در این زمینه هم بسیار مفید است.برای اینکه با تبلیغات اینترنتی بتوانید شاگرد جذب کنید و از تدریس ریاضی درآمد خوبی بدست آورید موارد زیر را در نظر بگیرید.

1-      با علاقه به تدریس ریاضی روی بیاورید. اگر به عنوان مثال به تدریس فیزیک بیشتر علاقه دارید، فیزیک درس بدهید.

2-      بر درس ریاضی مسلط شوید. وقتی بر درس مسلط هستید حتی وقتی برای هماهنگی کلاس با شما تماسی گرفته می شود با اعتماد به نفس بالاتری حرف می زنید و در ادامه کار هم کلاسها را از دست نخواهید داد و شاگردهای شما ترمهای بعد هم بر می گردند.

3-      در سایتهای معتبر مرتبط با تدریس خصوصی تبلیغ بدهید. سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php  و سایت تدریس ریاضی گزینه های بسیار خوبی هستند.

4-      برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید. به هر میزان متن تبلیغ شما بهتر نوشته شده باشد و رزومه کاملتر و قانع کننده تری ارائه کرده باشید شاگردهای بیشتری را جذب خواهید کرد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.